Tukaj so zbrani vsi nagrajenci nagradnih iger spletne strani eleven.si

18. NAGRADNA IGRA - OSVOJI ERIMA podmajico

Srečni nagrajenec je: 

Maks Debeljak, ki prejme ERIMA podmajico

_______________________________________________________

PRETEKLE NAGRADNE IGRE:

17. NAGRADNA IGRA - OSVOJI ASCIS superge

Srečna nagrajenka:

Mateja Koren, ki prejme ASICS superge

16. NAGRADNA IGRA - OSVOJI nagrade za 4. rojstni dan

Srečni nagrajenci so:

Karmen Strehar, ki prejme Erima RETRO kratko majico

Lan Kerin, ki prejme Erima nahrbtnik

Gordana Hrvaćanin, ki prejme Rehband kompresijske nogavice

Gašper Zobarič, ki prejme Erima japonke

15. NAGRADNA IGRA - Osvoji Erima hoody ali nahrbtnik 

Srečni nagrajenec je:

Matej Valerija Grabnar, ki prejme Erima nahrbtnik. 

14. NAGRADNA IGRA - Praznujemo 3. rojstni dan: Osvoji Erima hoody 

Srečna nagrajenka je:

Maja Hrastnik, ki prejme Erima hoody Premium One.

13. NAGRADNA IGRA - osvoji Erima nagrado

Srečna nagrajenka je:

Nataša Lozar, ki prejme Erima podlogo za miško.

12. NAGRADNA IGRA - osvoji nagrade v juliju

Srečni nagrajenci so:

Tatjana Jelovčan, ki prejme Erima RETRO kratko majico

Jan Pernek, ki prejme Erima znojnik

Gašper Zobarič, ki prejme Erima nogavice

Tanja Sterže, ki prejme Erima GRAFFIC 5-C majico

11. NAGRADNA IGRA: Dan brisače - maj 2017

Srečna nagrajenka je:

Simona Purkart, ki prejme Erima brisačo

10. NAGRADNA IGRA: Spomladanska nagradna igra - april 2017

Srečni nagrajenci so:

Katarina Zalokar, ki prejme Erima hoody GRAFFIC 5-C

Milan Kabaj, ki prejme KELME superge DOHAN

Živa Percl, ki prejme ICEPOWER paket

Urška Hrovat, ki prejme REHBAND kinezio trak

Nagrajenci so že obveščeni po epošti za prevzem nagrade.

9. NAGRADNA IGRA: Osvoji Erima bluetooth zvočnik

Srečni nagrajenec je:

Jaša Gržinič, ki prejme Erima Bluetooth zvočnik

8. NAGRADNA IGRA: Podarjamo Erima Hoody

Srečna nagrajenka je:

Janka Štemberger Klančar, ki prejme Erima Hoody

7. NAGRADNA IGRA: Podarjamo Erima futsal žogo

Srečni nagrajenec je:

Denis Lončarič, ki prejme Erima futsal žogo JNR

6. NAGRADNA IGRA: Podarjamo Erima opremo za trening

Srečna nagrajenca sta:

Mojca Govekar Marolt, ki prejme Erima brisačo

Oto Krajnc, ki prejme Erima Bidon

Stanislava Zupan, ki prejme Erima nogavice (črne)

Nagrajenca prosimo, da pošljeta svoje podatke na info@eleven.si.

5. NAGRADNA IGRA: Podarjamo Erima Promo majico

Srečna nagrajenca sta:

Robert Oven, ki prejme Erima Promo majico - modra barva 

Marika Prošek, ki prejme Erima Promo majico - rdeča

Nagrajenca prosimo, da pošljeta svoje podatke na info@eleven.si.

4. NAGRADNA IGRA: Osvoji Gensheimerjev dres

Srečni nagrajenci so:

Marko Kmetič, ki prejme dres Uweta Gensheimerja

Megi Topalovič, ki prejme Feel green jopico

Tim Jerina, ki prejme Retro majico

Miloš Šupič, Darinka Urbančič, Ivana Vodišek, Matjaž Marguč, Marjan Murko, ki prejmejo 25% popust ob nakupu pri eleven.si.

3. NAGRADNA IGRA: Izberi si svojo Erima majico

Srečna nagrajenca sta:

Klemen Arh, ki prejme Erima Player 3.9

Magdalena Omnia, ki prejme Erima Graffic 5-C

2. NAGRADNA IGRA skupaj z Sportnikuponi.si in Planet Diet

1x Erima Hoody prejme

Špela Parašuh spela.parasuh@...

1x SlimAir Acai&Mango Fat Burner prejme

Lana Gruber Lekše matjazgruber@...

1x SlimAir Perfect Meal dodatek k jedem prejme

Ana Šalamija jozasalamija@...

1x darilni bon v vrednosti 5€ za Š-parovček na portalu www.sportnikuponi.si prejmejo

Tadeja Keršmanec tadeja.kersmanec@....

Metka Bogataj metka.bogataj11@...

Blažka Podobnik blazkapodobnik@....

Marija Gluhak gluhakmar@....

Urška Malej ursa.malej@....

Miran Mihelak mihelak@....

Jelena Vučković jelena.vuckovic007@....

Leonida Pistotnik leonidapistotnik@....

1. NAGRADNA IGRA ob otvoritvi spletne trgovine

1x kratko majico Promo Erima prejmejo

Jure Logar jure.logar@...
Barbara Jesenek barbara.jesenek@...
Darijan Golob aregd@...

1x Nahrbtnik Erima prejme

Klemen Krajnc klemenkrajnc992@...

1x Brisačo Erima prejme

Majda Kresnik majda.kresnik@...

1x Znojnik Erima prejme

Žan Oblak freerideslo@...

1x Paket Nogavic Erima prejme

Andraž Hočevar andraz.hocevar@...

1x Kapo Erima prejme

 Vanesa Justinek vanesajustinek123@...

1x Bidon Erima prejme

 Tilen Mravlje tilen.mravlje@...

1x toaletno torbico Erima prejme

Tjaša Bizjak tjasabiz@...

Čestitamo!

Nagrajenci so o prevzemu že obveščeni po e-pošti. 


Strinjam se

Stran uporablja piškotke.